Privaatsus

PRIVAATSUSPOLIITIKA

 1. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Straipu LLC OÜ (Hommiku5, Tartu 50412, registrikood 12687516(edaspidi Straipu). 
 2. Isikuandmete töötlemisel järgitakse Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte.
 3. Straipu kogub järgmiseid isikuandmeid: nimi, sugu, e-mail ja Straipu rakendab kõiki meetmeid, kogutud isikuandmete kaitsmiseks
 4. Isikuandmeid kogutakse eesmärkidel: ostu-analüüside tegemiseks, kaupade müügiks, kaupade saatmiseks. Straipul on õigus teha isikuandmete andmebaasi päringuid, andmeid analüüsida, sorteerida ja teha analüüse. 
 5. Straipu LLC OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Straipu LLC OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. 
 6. Straipu ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele isikutele. 
 7. Ostes tooteid, annab klient nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks. Vastutavale töötlejale edastatud isikuandmed on kaitstud ning käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina, sh e-poe tellimuste keskkonnas säilitatavad andmed kliendi ja tema tellimuste kohta. Andmeside kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Andmetöötlejal puudub ligipääs kliendi panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.
 8. Kliendil on õigus igal ajal saada teavet ning tutvuda enda isikuandmetega, võtta tagasi varasemalt antud nõusolek isikuandmete töötlemiseks. Teabe saamiseks ja tutvumiseks esitab klient vastava kirjaliku taotluse aadressile info@straipu.com
 9. Isikuandmete vastutav töötleja võib saata kliendile uudiskirju, sh rahulolu küsitlusi ning pakkumisi kliendi e-mailiaadressile või SMSi vahendusel ainult juhul, kui klient on andnud eelnevalt nõusoleku kliendiprogrammiga liitumise hetkel või iseteenindus keskkonnas.
 10. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest vajutades uudiskira lõpus olevale lingile unsubscribe. Või saata vastav teade info@straipu.com meili aadressile. Kliendil on õigus pöörduda kaebusega. Straipu LLC Oü poole, kui on rikutud tema õigusi. Või pöörduda Andmekaitseameti (AKI) kontaktandmed leiab AKI koduleheküljel aadressil: http://www.aki.ee/et/inspektsioon/kontaktid-nouandetelefon.
 11. Kliendi isikuandmete säilitamise tähtaeg on üks aasta alates viimasest ostust.