Puhas loodus, puhas disain


Kui küsida, kes või mis on Straipu – siis saame öelda, et Straipu on uus hingamine. Straipu valgusti on midagi, mis muudab Sinu ruumi ja Sinu olemise selles täpselt õigeks.

 

Straipu saamislugu

Straipu sai alguse loomissoovist. Me tahtsime luua valgusti, mida ei ole kellelgi teisel. Tahtsime teha midagi erilist, mis oleks samas ka kestev ning tekitaks heaolu. Ja nii Straipu alguse saigi – kindlast soovist ja ajatust, hingega joontest.

Meie valgustitel on selge eesmärk – tuua Sinu ruumi hubasust ja heaolu ning teha seda põlvest põlve. Seetõttu on meie lampide kõik koostisosad – LED ribast trahvodeni välja - pärit eranditult tunnustatud tootjatelt. Kuna keegi meist ei usu hingetusse masstoodangusse, ei ole ka ükski Straipu käsitöölamp kunagi teisega 100% identne.
 

 

Looduse väärikus Sinu kodus

Straipu valgustite inspiratsioon ja toormaterjal pärineb kõige harmoonilisemast ruumist maailmas: metsast. Meie lampide valgus on nii väärikas ja pehme, et meenutab mahedat metsavalgust.

 
Kõik meie valgustid on kasevineerist, ilma nähtavate juhtmete ja kinnitusteta. Käsitöö ja selgete joonte koostööst sündinud tulemus on põhjamaiselt puhas ja kerge. Tänu sellele sobivad Straipu valgustid ideaalselt ka kõige nõudlikumasse interjööri.